Wynajem - dźwigi, żurawie samojezdne

W specjalistycznych pracach, gdzie najważniejsze są sprawne dźwigi samochodowe i umiejętności operatora odpowiednim rozwiązaniem okaże się wparcie firmy „Szczurowski”. Proponujemy Państwu wynajem dźwigów, wynajem żurawi samojezdnych oraz podnośników koszowych. Są to pojazdy nowoczesnymi, posiadające aktualne przeglądy techniczne i badania UDT. Wynajem dźwigu z firmy „Szczurowski” to źródło usprawnień i gwarancja sprawnie przeprowadzonego projektu.

Żurawie samojezdne, które dzięki ofercie naszej firmy mogą wesprzeć Państwa realizację rozmaitych projektów to zróżnicowane pod kątem parametrów technicznych propozycje. Przyglądając się naszej ofercie przekonają się Państwo, iż pojazdy te różnią się między sobą zarówno wysokością podnoszenia, wysięgiem czy siłą udźwigu. Gwarantuje to dobór optymalnej maszyny w atrakcyjnej cenie.

Usługi HDS w mieście Warszawa to szybki i tani transport kontenerów, maszyn czy innych materiałów. Żuraw HDS to maszyna, która jest bardzo pomocna przy montowaniu konstrukcji stalowych, montażu reklam, wprowadzaniu maszyn lub urządzeń przez balkony lub otwory okienne.

Mercedes HDS
12T MERCEDES
Udźwig maksymalnyDługość wysięgnikaMaksymalna masa załadunkowa
12T10m11000kg
Samochód HDS - 6T Scania
6T SCANIA
Udźwig maksymalnyDługość wysięgnikaMaksymalna masa załadunkowa
6T10m8500kg
5,5T Volvo
5,5T VOLVO
Udźwig maksymalnyDługość wysięgnikaMaksymalna masa załadunkowa
5.5T10m5500kg
Przyczepa HDS
PRZYCZEPA HDS
Udźwig maksymalnyWymiary
7.5T2.5 x 6m
Naczepa skrzyniowa
NACZEPA SKRZYNIOWA
Udźwig maksymalnyWymiary
24T2.55 x 13.8m
Facebook Zamówienie Szczurowski - kontakt